Zmaksymalizuj przestrzeń dyskową dzięki nowemu Tomtoc PadFolio na iPada [Video]

Zmaksymalizuj przestrzeń dyskową dzięki nowemu Tomtoc PadFolio na iPada [Video]

Jeśli szukasz idealnego etui podróżnego do nowego iPada Pro, nie szukaj dalej Poduszka Tomtoc. Ta mega torba podróżna nie tylko chroni iPada, ale ma również wystarczająco sprytne miejsce na wszystkie akcesoria do iPada.

Tomtoc PadFolio jest dostępny w trzech wersjach. Model Lite jest niezwykle lekki i łatwy w użyciu, a wersja Pro ma większą pojemność, aby pomieścić podstawowe akcesoria iPada, takie jak Magic Keyboard lub Smart Keyboard Folio. Wreszcie dostępna jest wersja Plus, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić zewnętrzną klawiaturę Magic Keyboard i wiele innych akcesoriów.

Oczywiście tomtoc PadFolio ma ochronę przed upadkiem i oferuje 360-stopniową ochronę wojskową, która może chronić zawartość przed przypadkowymi upadkami i uderzeniami. Wnętrze etui, w którym znajduje się iPad, jest pokryte miękką w dotyku ściereczką chroniącą ekran oraz paskiem ochronnym, który utrzymuje tablet na miejscu.

Samouczek wideo: tomtoc PadFolio na iPada

Chociaż PadFolio to świetny wybór dla nowych posiadaczy iPada Pro, działa dobrze z każdym tabletem od 9,7 do 11 cali. Oznacza to, że działa dobrze z podstawowymi iPadami, iPadem Air i tabletami firm innych niż Apple, takimi jak Samsung i inne. Istnieją również wersje PadFolio dla większego iPada Pro 12,9 cala.

READ  NASA odkrywa tajemniczy system pod Antarktydą „połączony z całą Ziemią” | Nauka

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com