Złota 44 przedstawia unikalną koncepcję 300-metrowego mieszkania [sponsorowane]

Złota 44 przedstawia unikalną koncepcję 300-metrowego mieszkania [sponsorowane]

Projekt mieszkania łączy w sobie elementy art deco z nowoczesnymi detalami. Wnętrza utrzymane są w ciepłej, ziemistej kolorystyce i przy użyciu naturalnych materiałów, takich jak parkiet dębowy, okleina ścienna, marmur i onyks. Akcenty graficzne zostały również wykorzystane w postaci murali. Eleganckie meble, głównie marki Visionnaire, prezentują się elegancko w połączeniu ze stiukiem i powierzchniami luster, nadając wnętrzu lekkości. W przestrzeni rozrywkowej projektantka stworzyła sofy Donovan z najnowszej kolekcji Beauty by Visionnaire pokryte białym nubukiem.

Złota 44 Złota 44

Dodano szlachetne kolory, aby zrównoważyć chłodne odcienie dominujące w kuchni Udać sięPonadto drewno zastosowano w eleganckich okleinach w ciepłej tonacji. Na uwagę zasługuje prosty okrągły stołek, z którego warto podziwiać panoramę miasta, przestrzeń kominka zdobią fotele Visionnaire w połączeniu z wykwintnym kształtem stolika Bocadolobo – mieszanka drewna i złotych elementów imitujących drzewa połamanych gałęzi. Eleganckie oprawy oświetleniowe Visionnaire dodają wnętrzu blasku. Naturalna flora, kompozycje kwiatowe i pampasy to romantyczne akcenty, które zmieniają mieszkanie w prywatną oazę zawieszoną wysoko w chmurach nad miastem.

Sypialnia: miękkie tkaniny, malowanie ścian

Złota 44Złota 44 Złota 44

W sypialni zastosowano głębię luster, która w połączeniu z delikatnymi tkaninami, porcelanowym żyrandolem Lasvit i fototapetą ze skrzydłami firmy Inkriosto Bianco, nabiera charakteru wnętrza. Ciepłe akcenty oliwkowych tkanin dodają koloru na harmonijnym beżowo-szarym tle. Niemal antyczna kolumna przy łóżku to zabawny element wyglądu i dotyku. Niestandardowe oświetlenie wiszące Italamp otacza stolik nocny Visionnaire swoim blaskiem. Eksperci audio z pewnością zauważą sprzęt nagłośnieniowy zaprojektowany przez firmę Bang & Olufsen w mieszkaniu oraz fortepian Steinway & Sons. Wyposażenie domu Visionnaire w Polsce oferuje Galeria Heban, która zaaranżowała mieszkania pokazowe na 50. piętrze.

Bezpieczna i wygodna przestrzeń życiowa

ZŁOTA 44 to pełnoprawny budynek mieszkalny zapewniający bezpieczną i wygodną przestrzeń życiową. Mieszkańcy będą korzystać z Piętra Rekreacyjno-Sportowo-Handlowego, które zapewni unikalne w Europie obiekty. Powierzchnia wspólna to 1800 m2 z tarasem o powierzchni 400 m2 z jacuzzi otwartym przez cały rok. W strefie rekreacyjnej znajduje się basen o zadziwiającej długości 25 metrów, sauna sucha, łaźnia parowa, gabinet masażu, w pełni wyposażona siłownia, sala kinowa z symulatorem golfa, a także strefa biznesowa z salą Salon VIP i sale konferencyjne. Jest też pokój zabaw dla dzieci.

READ  Powrót do szkoły. Nauczyciele stawiają na integrację i relacje. Inni od razu wracają do nauczania

Więcej o 44 zł

Inwestorami bloku mieszkalnego Z £ OTA 44 są fundusze inwestycyjne zarządzane przez AMSTAR, który kupuje, rozwija i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, Stany Zjednoczone Ameryki I inne kraje na całym świecie i Rozwój BBI SA – firma deweloperska z siedzibą w Handel akcjami W Warszawie.

Więcej informacji na www.zlota44.com

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x