Większe możliwości aranżacji domowej przestrzeni – nowa linia lodówek Bespoke już w Polsce. Newsroom Samsung Polska

Większe możliwości aranżacji domowej przestrzeni – nowa linia lodówek Bespoke już w Polsce.  Newsroom Samsung Polska

Bespoke to nowa linia urządzeń AGD na zamówienie firmy Samsung, odblokowywana przez innowacyjne lodówki ze zdejmowanymi panelami zewnętrznymi, dostępne w różnych kolorach i wykończeniach. Dowolnie dobrane agregaty chłodnicze można łączyć w grupy, dopasowując wygląd i funkcjonalność urządzenia do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Lodówki na zamówienie są teraz dostępne także dla polskich konsumentów, a ideę personalizacji będą promować wyzwania konkursowe skierowane zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów.

Szczegółowość to pasja i kreatywność

Lodówki na zamówienieDzięki doborowi kolorów i faktur otwierasz przed domem nowy świat możliwości. Niezależnie od tego, czy chcemy schować lodówkę w kuchennej przestrzeni, czy też być w niej mocnym elementem, możemy dopasować wygląd i kolor paneli tak, aby nasza wizja była w pełni realizowana. Na zamówienie może wtopić się w przestrzeń lub odwrotnie, nasycić ją kolorem, dodając pomieszczeniu charakteru i wyjątkowości. Różnorodność materiałów (szkło satynowe, szkło transparentne, metal) oraz szeroka gama kolorystyczna (czarny, biały, lawendowy, niebieski, beżowy) pozwolą osiągnąć idealny efekt w każdym wnętrzu. Panele możemy dowolnie łączyć w lodówki dwudrzwiowe lub stworzyć atrakcyjną i elegancką całość z kilku urządzeń połączonych w moduły. Dlatego zapewniona jest nie tylko zewnętrzna część lodówki, ale także przestrzeń wewnętrzna i przechowywanie. Dzięki smukłym liniom i nowoczesnemu wzornictwu z charakterystycznymi płaskimi zagłówkami i uchwytami w kształcie gałki, Specjalnie zaprojektowana lodówka idealnie pasuje do kuchni o każdym stylu. Dzięki unikalnemu wzornictwu Bespoke jest wyborem od lat. Jeśli po jakimś czasie zechcemy zmienić oblicze naszej kuchni i nadać jej nowy wygląd, możemy wymienić panele zewnętrzne, wydłużając tym samym cykl życia urządzenia. Tak jak zmieniają się potrzeby członków rodziny, zmieniają się ich przyzwyczajenia i przyzwyczajenia, tak zmienia się przestrzeń życiowa, a wraz z nią nasz model lodówki dominujący w kuchni. Urządzenie uzupełnia cicha praca urządzenia na poziomie od 34 do 40 dB*. Wysoką jakość i niezawodność pracy potwierdza 10-letnia gwarancja.

READ  Kolumbijczycy są pewni, że nauka – nauka będzie lepsza w tym roku

Bespoke to innowacyjne techniki

Lodówka na zamówienie może imponować nie tylko niepowtarzalnym i osobistym designem, ale także funkcjonalnością, łatwością obsługi i elastycznością proponowanych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują również technologie, wśród których Cool Select+. To specjalna strefa, która pozwala dostosować konkretną temperaturę pomieszczenia urządzenia zgodnie z aktualnymi potrzebami i konkretnym rodzajem żywności. Zamrażarkę możemy przerobić na lodówkę, jeśli potrzebujemy przechowywać większe zakupy, lub wybrać tryb chłodnego lub lekkiego zamrażania. Szuflada Humidity Fresh + zapewnia wyjątkowe warunki o wysokim poziomie wilgotności, idealne do przechowywania owoców i warzyw. Natomiast komora Optimal Fresh+ zero, wyposażona w wysuwaną skalę, pozwala na wyróżnienie dwóch stref o różnych poziomach optymalnej temperatury dla określonych grup produktów (np. -1°C dla mięsa, wędlin i ryb oraz 1 °C) c dla owoców i warzyw **). Niezależnie od tego, czy wybierzemy smukłą lodówkę jednodrzwiową, jednodrzwiową, czy kombi, możemy być pewni optymalnego wykorzystania przestrzeni. Dzięki technologii Space Max™, opartej na nowym wydajnym systemie izolacji, ścianki lodówki stały się cieńsze, co oznacza, że ​​wewnątrz lodówki jest więcej miejsca na produkty spożywcze. Unikalny design lodówek na zamówienie z możliwością personalizacji – zarówno zewnętrznej, jak i przestrzeni do przechowywania – idzie w parze z funkcjonalnością i wygodą w codziennym użytkowaniu. Bespoke to propozycja dla użytkowników poszukujących nieszablonowych rozwiązań, chcących wyrazić siebie poprzez kreowany wystrój wnętrz i chcących poprawić jakość swojego życia.

Specjalnie zaprojektowane lodówki spełniają rygorystyczne wymagania Komisji Europejskiej, poświadczone certyfikatem efektywności energetycznej według nowej klasyfikacji, obowiązującej od marca 2021 roku. Jako jedna z nielicznych na rynku osiągnęła najwyższe klasy energetyczne A, B i DO.

Samsung Creative Contests – personalizacja dla każdego

Linia lodówek BESPOKE została stworzona z myślą o unikalnej tożsamości każdego użytkownika, z możliwością dostosowania, która otwiera nieskończone możliwości.

READ  Szymon Hołownia: PO mówi o usunięciu PiS. Pytanie o PiS - Ruch Polska 2050

Samsung zachęca do poszukiwania inspiracji i odkrywania swojego indywidualnego stylu oraz zaprasza do wzięcia udziału w dwóch konkursach na zaprojektowanie idealnego wnętrza na miarę lub unikalnej wersji Twojej lodówki.

  1. Marka Samsung zaprosi do udziału w konkursie studentów, architektów, projektantów i projektantów wnętrz szczegółowy projekt I zapewnij percepcję przestrzeni. Uczestnicy będą mogli aplikować w dwóch kategoriach: Projekt koncepcyjny i Projekt ukończony. Zgłoszenie konkursowe musi zawierać dowolne urządzenie gospodarstwa domowego firmy Samsung oraz dedykowaną lodówkę.
  1. Szczegółowy własny projekt Jest to globalna odsłona konkursu skierowanego zarówno do amatorów, jak i profesjonalnych grafików, ilustratorów i ilustratorów oraz studentów kierunków artystycznych i projektowych. Konkurs wybierze najlepszy projekt frontu lodówki na zamówienie.

Więcej informacji o obu konkursach już wkrótce.

* Modele lodówek combi z dwojgiem drzwi 35 dB, podwójną zamrażarką 40 dB, podwójną lodówką 39 dB i wąską lodówką 34 dB.
** Ustawienia temperatury strefy są oparte na ogólnych ustawieniach lodówki. Typowe warunki dla temperatury lodówki to 1°C. Temperatura w lewym obszarze spada o 2°C w stosunku do ustawionej w całym urządzeniu.
***Dotyczy modeli RB38A7B6BAP i RB38A7B6AAP.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com