UM Lublin: Nabór na premierę sali room

UM Lublin: Nabór na premierę sali room

Kielecki Teatr Tańca, Lubelskie Centrum Kultury oraz Lubelski Teatr Tańca zapraszają do udziału w konkursie Open Call na premierę sali!

Celem konkursu jest wyłonienie przez organizatorów autorskiego projektu o wiodącej roli w tańcu, opracowanego przez nie mniej niż 5 i maksymalnie 8 artystów oraz stworzenie warunków do jego przygotowania i prezentacji publiczności „Room Premiere” na mała scena Teatru Tańca Kelsey 12 listopada 2021 roku.
Zgłoszenia do konkursu dokonuje przedstawiciel autorów projektu za pośrednictwem Formularza Google w okresie od 12 lipca do 8 sierpnia 2021 r.

Formularz zgłoszeniowy
Listy otwartego zaproszenia do wykonania pierwszej sali
Załącznik do wykazów otwartych zaproszeń na wykonanie premiery Izby

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w formie zamieszczenia protokołu na stronach internetowych Ośrodka Kultury i Kieleckiego Teatru Tańca oraz na profilach na Facebooku Lubelskiego Ośrodka Kultury, Lubelskiego Teatru Tańca i Kieleckiego Teatru Tańca do 16 sierpnia, 2021.

Etapy realizacji projektu wybrane przez Zamawiającego:

  • ETAP 1 – Organizator konkursu w Lublinie zapewnił autorom wybranego przez komisję projektu przestrzeń mieszkalną (studio prób) od 14 do 25 września 2021 r. w celu przygotowania choreografii,
  • ETAP 2 – Organizator konkursu w Kelsey zapewni wybranym przez projekt autorom projektu przestrzeń noclegową (Sala Baletowa nr 114, Teatr Mały KTT) w dniach 8-12 listopada 2021 r. w celu przygotowania choreografii i innych elementów spektaklu oraz publiczna prezentacja „Pierwszego Salonu”. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: f. in.

Konkurs organizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki.
Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a realizowany przez Państwowe Konserwatorium Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny. Zbigniewa Raszewskiego.

READ  J. Perzy :ski: Chiny mają rosnący apetyt na eksplorację kosmosu

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com