Trwa nabór do prywatnego przedszkola dwujęzycznego

Szukasz kojca dla swojego dziecka? A może warto pomyśleć o tym, co dziecko może osiągnąć w ciągu kilku lat spędzonych w wybranym przedszkolu? Czy to tylko wspomnienie przyjemności? Nauka? loty? zajęcia na świeżym powietrzu? A może to wszystko razem i po angielsku? Byłoby wspaniale, nie sądzisz? Dziecko w wieku przedszkolnym uczęszcza do szkoły znającej język obcy. Nie ma w Elblgu innej placówki przedszkolnej tego typu, która zatrudnia wielu doświadczonych nauczycieli biegle posługujących się językiem angielskim. Kino.

Otrzymujemy wiele zapytań: Jak wygląda edukacja dwujęzyczna w Twoim przedszkolu?? W każdej z naszych grup liczących około 20 osób pracuje dwóch nauczycieli – jeden dla dzieci mówi po polsku, drugi dla dzieci tylko po angielsku. Tylko tak małe grupy są realną okazją do zapoznania się z językiem obcym. Nauka zawsze odbywa się w zabawnej formie – poprzez piosenki, rymowanki, rymowanki, występy czy gry akcji. Oprócz codziennej komunikacji w języku angielskim przez kilka godzin, dzieci uczestniczą również w regularnych zajęciach o różnej tematyce.

Na dzień dzisiejszy zwracamy uwagę na przedszkolaki, które są z nami od początków funkcjonowania placówki: Rozumieją i wchodzą w interakcję ze wszystkimi zwrotami wypowiadanymi przez nauczyciela, a nawet niektóre z nich zaczynają nawet odpowiadać na całe zdania w języku obcym (!). To niesamowite, jak szybko młody umysł może przyswoić angielski.

Dlaczego powinienem zacząć naukę języka angielskiego w przedszkolu?

  • Dopiero w okresie przedszkolnym dziecko w naturalny sposób jest w stanie opanować umiejętność porozumiewania się w języku obcym
  • Kształcenie dwujęzyczne zapewnia porównywalne, jeśli nie równe kompetencje językowe w obu językach
  • Badania pokazują, że prawidłowo prowadzona nauka języka obcego w wieku przedszkolnym ma pozytywny wpływ na rozwój innych zdolności intelektualnych dziecka
  • Przedszkolaki mają wyjątkowe zdolności intonacyjne i artykulacyjne, dlatego w tym wieku istnieje możliwość bezbłędnej wymowy.
  • Opanowanie języka obcego w tym wieku pozwala dziecku rozwinąć motywację do nauki języków obcych w przyszłości.
  • Badania wykazały, że po roku nauki w dwujęzycznym przedszkolu dzieci były w stanie zrozumieć większość pytań nauczyciela, a czterolatki były w stanie skutecznie nauczyć się języka w krótkim czasie.
READ  Ekspert: Mamy pierwsze potwierdzenie możliwości wymiany szczepionek na COVID-19

Skupiamy się również na nauce języka obcego Wysoki poziom przygotowania edukacyjnego przedszkolaków. Zatrudniamy entuzjastycznych nauczycieli, którzy każdego dnia przygotowują zabawne i urozmaicone zajęcia i gry dla dzieci. W całej placówce jest kilkoro dzieci – panuje tu ciepła i rodzinna atmosfera, pełna otwartości, życzliwości i zaufania. Chcemy, aby każde dziecko u nas czuło się komfortowo i bezpiecznie. Ze względu na to, że przedszkole jest małe, nasz personel ma doskonałą komunikację z rodzicami.

Bardzo się cieszymy, że w dzisiejszych czasach jest coraz więcej rodziców, którzy są zainteresowani edukacją swoich dzieci od najmłodszych lat – na pewno przyniesie to w przyszłości same pozytywne efekty. Drogi Opiekunie, jeśli chcesz edukować swoje dziecko na najwyższym poziomie i profesjonalnie w Elblągu to nasza oferta przedszkolna jest dla Ciebie i Twojego dziecka! Do niepublicznego dwujęzycznego przedszkola “Mieszko I” przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Prowadzimy również obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkola dla dzieci w wieku sześciu lat tzw. „przedszkole”. Rekrutacja trwa przez cały rok, dopóki są wolne miejsca.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej placówce i naszych pracownikach, skontaktuj się z nami pod adresem: 791692222, Śledź nas na stronie na Facebooku: www.fb.com/przedszkolemieszko Instagram: www.instagram.com/przedszkolemieszko lub nasza strona www.mieszkopierwszy.pl.

—Przedmiot promocyjny—

.

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x