Trwa nabór do prywatnego przedszkola dwujęzycznego

Trwa nabór do prywatnego przedszkola dwujęzycznego

Szukasz kojca dla swojego dziecka? A może warto pomyśleć o tym, co dziecko może osiągnąć w ciągu kilku lat spędzonych w wybranym przedszkolu? Czy to tylko wspomnienie przyjemności? Nauka? loty? zajęcia na świeżym powietrzu? A może to wszystko razem i po angielsku? Byłoby wspaniale, nie sądzisz? Dziecko w wieku przedszkolnym uczęszcza do szkoły znającej język obcy. Nie ma w Elblgu innej placówki przedszkolnej tego typu, która zatrudnia wielu doświadczonych nauczycieli biegle posługujących się językiem angielskim. Kino.

Otrzymujemy wiele zapytań: Jak wygląda edukacja dwujęzyczna w Twoim przedszkolu?? W każdej z naszych grup liczących około 20 osób pracuje dwóch nauczycieli – jeden dla dzieci mówi po polsku, drugi dla dzieci tylko po angielsku. Tylko tak małe grupy są realną okazją do zapoznania się z językiem obcym. Nauka zawsze odbywa się w zabawnej formie – poprzez piosenki, rymowanki, rymowanki, występy czy gry akcji. Oprócz codziennej komunikacji w języku angielskim przez kilka godzin, dzieci uczestniczą również w regularnych zajęciach o różnej tematyce.

Na dzień dzisiejszy zwracamy uwagę na przedszkolaki, które są z nami od początków funkcjonowania placówki: Rozumieją i wchodzą w interakcję ze wszystkimi zwrotami wypowiadanymi przez nauczyciela, a nawet niektóre z nich zaczynają nawet odpowiadać na całe zdania w języku obcym (!). To niesamowite, jak szybko młody umysł może przyswoić angielski.

Dlaczego powinienem zacząć naukę języka angielskiego w przedszkolu?

  • Dopiero w okresie przedszkolnym dziecko w naturalny sposób jest w stanie opanować umiejętność porozumiewania się w języku obcym
  • Kształcenie dwujęzyczne zapewnia porównywalne, jeśli nie równe kompetencje językowe w obu językach
  • Badania pokazują, że prawidłowo prowadzona nauka języka obcego w wieku przedszkolnym ma pozytywny wpływ na rozwój innych zdolności intelektualnych dziecka
  • Przedszkolaki mają wyjątkowe zdolności intonacyjne i artykulacyjne, dlatego w tym wieku istnieje możliwość bezbłędnej wymowy.
  • Opanowanie języka obcego w tym wieku pozwala dziecku rozwinąć motywację do nauki języków obcych w przyszłości.
  • Badania wykazały, że po roku nauki w dwujęzycznym przedszkolu dzieci były w stanie zrozumieć większość pytań nauczyciela, a czterolatki były w stanie skutecznie nauczyć się języka w krótkim czasie.
READ  Bez nauki matematyki nasz mózg rozwija się mniej? - Niezamężna

Skupiamy się również na nauce języka obcego Wysoki poziom przygotowania edukacyjnego przedszkolaków. Zatrudniamy entuzjastycznych nauczycieli, którzy każdego dnia przygotowują zabawne i urozmaicone zajęcia i gry dla dzieci. W całej placówce jest kilkoro dzieci – panuje tu ciepła i rodzinna atmosfera, pełna otwartości, życzliwości i zaufania. Chcemy, aby każde dziecko u nas czuło się komfortowo i bezpiecznie. Ze względu na to, że przedszkole jest małe, nasz personel ma doskonałą komunikację z rodzicami.

Bardzo się cieszymy, że w dzisiejszych czasach jest coraz więcej rodziców, którzy są zainteresowani edukacją swoich dzieci od najmłodszych lat – na pewno przyniesie to w przyszłości same pozytywne efekty. Drogi Opiekunie, jeśli chcesz edukować swoje dziecko na najwyższym poziomie i profesjonalnie w Elblągu to nasza oferta przedszkolna jest dla Ciebie i Twojego dziecka! Do niepublicznego dwujęzycznego przedszkola “Mieszko I” przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Prowadzimy również obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkola dla dzieci w wieku sześciu lat tzw. „przedszkole”. Rekrutacja trwa przez cały rok, dopóki są wolne miejsca.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej placówce i naszych pracownikach, skontaktuj się z nami pod adresem: 791692222, Śledź nas na stronie na Facebooku: www.fb.com/przedszkolemieszko Instagram: www.instagram.com/przedszkolemieszko lub nasza strona www.mieszkopierwszy.pl.

—Przedmiot promocyjny—

.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com