Szymon Hołownia: PO mówi o usunięciu PiS. Pytanie o PiS – Ruch Polska 2050

Szymon Hołownia: PO mówi o usunięciu PiS.  Pytanie o PiS – Ruch Polska 2050

Na konferencji prasowej w Opolu lider Polski 2050 Szymon Hołownia mówił o rywalizacji z Platformą Obywatelską po powrocie Donalda Tuska

Donald Tusk nie jest ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem. Nie lubię używać takich klas, ponieważ nie są eleganckie. To jest rywalizacja, zdrowa rywalizacja. Grupa niezadowolonych z bazy PiS, a większość z nich, jest zadowolona, ​​bo nie ma innego wyboru niż jedno lub drugie. Ma teraz do wyboru dwie opcje. Hołownia powiedziała, że ​​im się jeden bardziej, jeden mniej, ale obaj są po stronie, która mówi, że kraju nie można zniszczyć.

Zdrowa konkurencja to coś, co klient bardzo kocha. To coś, co stymuluje kreatywność, sprawiając, że pojawiają się nowe inspiracje. Tak patrzę na PO, tak patrzę na Donalda Tuska – dodał.

Polski przywódca 2050 zapowiedział, że nadejdzie czas na wystąpienie z Platformą Obywatelską. Jednak postawił warunki. – Cieszę się, że jak przyjdzie czas, porozmawiam z nim o tym, co widzi jako Polskę po PiS, bo rzadko słyszę odpowiedź na to pytanie ze skrzynki pocztowej. „Musimy usunąć PiS” – tak, wiemy, to oczywiste. A co z prawem prawa i sprawiedliwości? Co zrobić, żeby PiS nie wrócił? Powiedział.

– Czy platforma obywatelska wie, jakie błędy popełniono przed 2015 rokiem? Jeśli wie, możemy porozmawiać o tym, co dalej. Dodał, że zdrowa rywalizacja nie może oznaczać autodestrukcji, upokorzenia czy nacisku na kostki, bo to bezcelowe.


READ  Stacja zostanie przebudowana w Opalenicy. Istnieje umowa z wykonawcą

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com