Świat poniósł olbrzymie koszty z powodu COVID-19 i oczekuje się zmian w zakresie bezpieczeństwa w miejscach publicznych

Milton Essex To firma z branży medycyny technologicznej, która specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów medycznych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, optoelektroniki i termodynamiki. Obecnie firma prowadzi dwa projekty – SkinSENS i FaceCOV. Pierwszy do odczytu maszynowego wyników testów skórnych na alergię i kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku zestawami do testów skórnych na alergię.

SkinSENS zostanie zarejestrowany w ciągu 2-3 miesięcy. Planujemy oficjalnie pokazać urządzenie na wystawie w Niemczech. Wcześniej SkinSENS zostanie pokazany użytkownikom, którzy wezmą udział w badaniach pilotażowych. Wprowadzenie urządzenia na rynek zajmuje około półtora roku. Po rejestracji przeprowadzimy program pilotażowy, a następnie przygotujemy ostateczną wersję, ekspozycję rynkową i podpiszemy szereg umów z partnerami, co zajmie trochę czasu – powiedział Rados powiedział Solanowi, wiceprezesowi Milton Essex.

SkinSENS będzie używany w testach alergicznych, w przypadku których dostępne są zabiegi odczulające. Zdaniem wiceprezesa Solana tego typu urządzenie powinno przede wszystkim być atrakcyjne dla producentów leków, z którymi firma chce współpracować w zakresie dystrybucji i zaopatrzenia.

Połączenie badań z leczeniem diagnostycznym przyniesie największe korzyści finansowe. Ta kombinacja może potencjalnie zwiększyć sprzedaż, leki i urządzenia. Wiceprezydent Milton Essex powiedział, że najważniejszą rzeczą dla skutecznego leczenia jest skuteczna diagnoza.

Face-Cov to skaner objawów temperatury do infekcji czynnikami zakaźnymi, których rozwój jest możliwy dzięki postępowi prac nad systemem SkinSense. Mając odpowiednią wiedzę i doświadczenie w użytkowaniu, budowie i zastosowaniu tego typu przyrządów do celów pomiarowych, Milton Essex zdecydował się wykorzystać rozwój rynku kamer termowizyjnych w kierunku zastosowań pomiarowych i zaoferować na rynek własny projekt niestandardowy. kamera zabudowana w systemie informatycznym obsługującym i wykorzystującym zastosowaną technologię pomiarową.

W przypadku FaceCov system można umieścić w przestrzeni publicznej natychmiast po jego wyprodukowaniu. Prawdopodobnie spodziewamy się krótszego okresu komercyjnej premiery tego produktu. Ostateczna kopia komercyjna może ukazać się w ciągu roku – powiedział Radosław Solan.

Według wiceprezydenta Miltona Essex zakończenie pandemii nie oznacza, że ​​damy radę. Świat poniósł ogromne koszty w związku z COVID-19 i zdaniem Radosława Solana należy spodziewać się zmian w podejściu do bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej.

– Tego się spodziewamy Fakt, że epidemia umiera, nie zmieni zainteresowania FaceCova. Poruszanie się po obiektach, takich jak lotniska czy duże biura, zmieni się na zawsze. Zainteresowanie trwa – wiele krajów zakazało ostatnio używania urządzeń z Dalekiego Wschodu, które nie spełniają wszystkich standardów. Nasze maszyny spełniają te zasady i standardy – powiedział wiceprezes Solan.

>> Zapis pełnego spotkania z Radosławem Solanem, wiceprezesem Milton Essex, znajduje się tutaj
READ  Browary Warszawskie. Restauracja Robert Lewandowski i wiele innych restauracji. Jakie są wrażenia z projektu na Woli?

W czerwcu ubiegłego roku Milton Essex przeprowadził publiczną emisję akcji serii L, z której zebrał 3,71 mln zł. Wiceprezes spółki wskazał, że kolejnej premiery lepiej spodziewać się w 2022 roku.

– W tym roku nie planujemy emisji akcji. Prawdopodobnie będziemy chcieli to zrobić w przyszłym roku. „Przypominamy, że oba projekty są współfinansowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju” – powiedział Radosław Solan.

Milton Essex to jedna z nowszych firm na rynku warszawskim. Akcje zostały po raz pierwszy zaoferowane na NewConnect w połowie grudnia 2020 r. W środę na zamknięciu sesji cena 1 akcji wyniosła 1,80 zł. Kapitał całej firmy to 23 mln zł.

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x