Świat poniósł olbrzymie koszty z powodu COVID-19 i oczekuje się zmian w zakresie bezpieczeństwa w miejscach publicznych

Świat poniósł olbrzymie koszty z powodu COVID-19 i oczekuje się zmian w zakresie bezpieczeństwa w miejscach publicznych

Milton Essex To firma z branży medycyny technologicznej, która specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów medycznych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, optoelektroniki i termodynamiki. Obecnie firma prowadzi dwa projekty – SkinSENS i FaceCOV. Pierwszy do odczytu maszynowego wyników testów skórnych na alergię i kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku zestawami do testów skórnych na alergię.

SkinSENS zostanie zarejestrowany w ciągu 2-3 miesięcy. Planujemy oficjalnie pokazać urządzenie na wystawie w Niemczech. Wcześniej SkinSENS zostanie pokazany użytkownikom, którzy wezmą udział w badaniach pilotażowych. Wprowadzenie urządzenia na rynek zajmuje około półtora roku. Po rejestracji przeprowadzimy program pilotażowy, a następnie przygotujemy ostateczną wersję, ekspozycję rynkową i podpiszemy szereg umów z partnerami, co zajmie trochę czasu – powiedział Rados powiedział Solanowi, wiceprezesowi Milton Essex.

SkinSENS będzie używany w testach alergicznych, w przypadku których dostępne są zabiegi odczulające. Zdaniem wiceprezesa Solana tego typu urządzenie powinno przede wszystkim być atrakcyjne dla producentów leków, z którymi firma chce współpracować w zakresie dystrybucji i zaopatrzenia.

Połączenie badań z leczeniem diagnostycznym przyniesie największe korzyści finansowe. Ta kombinacja może potencjalnie zwiększyć sprzedaż, leki i urządzenia. Wiceprezydent Milton Essex powiedział, że najważniejszą rzeczą dla skutecznego leczenia jest skuteczna diagnoza.

Face-Cov to skaner objawów temperatury do infekcji czynnikami zakaźnymi, których rozwój jest możliwy dzięki postępowi prac nad systemem SkinSense. Mając odpowiednią wiedzę i doświadczenie w użytkowaniu, budowie i zastosowaniu tego typu przyrządów do celów pomiarowych, Milton Essex zdecydował się wykorzystać rozwój rynku kamer termowizyjnych w kierunku zastosowań pomiarowych i zaoferować na rynek własny projekt niestandardowy. kamera zabudowana w systemie informatycznym obsługującym i wykorzystującym zastosowaną technologię pomiarową.

W przypadku FaceCov system można umieścić w przestrzeni publicznej natychmiast po jego wyprodukowaniu. Prawdopodobnie spodziewamy się krótszego okresu komercyjnej premiery tego produktu. Ostateczna kopia komercyjna może ukazać się w ciągu roku – powiedział Radosław Solan.

Według wiceprezydenta Miltona Essex zakończenie pandemii nie oznacza, że ​​damy radę. Świat poniósł ogromne koszty w związku z COVID-19 i zdaniem Radosława Solana należy spodziewać się zmian w podejściu do bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej.

– Tego się spodziewamy Fakt, że epidemia umiera, nie zmieni zainteresowania FaceCova. Poruszanie się po obiektach, takich jak lotniska czy duże biura, zmieni się na zawsze. Zainteresowanie trwa – wiele krajów zakazało ostatnio używania urządzeń z Dalekiego Wschodu, które nie spełniają wszystkich standardów. Nasze maszyny spełniają te zasady i standardy – powiedział wiceprezes Solan.

>> Zapis pełnego spotkania z Radosławem Solanem, wiceprezesem Milton Essex, znajduje się tutaj
READ  Nie tylko Kukuruźnik - to najważniejsze samoloty bojowe ZSRR i Rosji

W czerwcu ubiegłego roku Milton Essex przeprowadził publiczną emisję akcji serii L, z której zebrał 3,71 mln zł. Wiceprezes spółki wskazał, że kolejnej premiery lepiej spodziewać się w 2022 roku.

– W tym roku nie planujemy emisji akcji. Prawdopodobnie będziemy chcieli to zrobić w przyszłym roku. „Przypominamy, że oba projekty są współfinansowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju” – powiedział Radosław Solan.

Milton Essex to jedna z nowszych firm na rynku warszawskim. Akcje zostały po raz pierwszy zaoferowane na NewConnect w połowie grudnia 2020 r. W środę na zamknięciu sesji cena 1 akcji wyniosła 1,80 zł. Kapitał całej firmy to 23 mln zł.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com