Strategia: Amazon posiada własne laboratorium innowacji w logistyce

Gigant internetowy Amazon uruchomił innowacyjne laboratorium aplikacji logistycznych w Vercelli w północnych Włoszech. Jak ogłosił dostawca usług handlu elektronicznego w komunikacie prasowym z 20 maja, laboratorium koncentruje się głównie na technologiach, które zmniejszą fizyczną presję na pracowników w centrach logistycznych.

Nowe technologie wspomagające obejmują:

  • Systemy klasyfikacji materiałów: W pełni zautomatyzowany system klasyfikacji pojedynczych przedmiotów rozluźnia mięśnie, ponieważ pracownicy nie muszą już szukać przedmiotów w pudełkach.
  • Regały paletowe: Duże zdejmowane ramię robota eliminuje potrzebę stosowania wózków widłowych do podnoszenia palet i automatycznego przenoszenia pojemników z jednego miejsca na drugie.
  • ekwipunek: Maszyna, która podnosi pojemniki i automatycznie umieszcza je na przenośnikach taśmowych.
  • Samochody i pojazdy sterowane automatycznie: Roboty obsługujące – podobnie jak roboty transportowe – które automatycznie przenoszą i przenoszą rzeczy do ludzi. Powinny ograniczyć niepotrzebne kroki, a pracownicy nie muszą pchać i ciągnąć wózków i kontenerów. Według Amazon roboty te mają czujniki i poruszają się po zaprogramowanych trasach, aby uniknąć kolizji z ludźmi lub maszynami.
  • RobotRobotyczne ramiona uwalniają pracowników od powtarzalnych zadań, takich jak podnoszenie, układanie w stosy i obracanie, dzięki czemu mogą skupić się na bardziej zróżnicowanych zadaniach, których roboty nie mogą wykonać.

Według Amazon pojazdy pomocnicze są już używane we Włoszech, a także będą sprzedawane w Polsce i Wielkiej Brytanii; W przyszłości żurawie będą używane w Polsce i Wielkiej Brytanii; Systemy klasyfikacji ładunków i roboty do palet są stosowane we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii; Roboty klasyfikacyjne są używane we Włoszech, Hiszpanii i Niemczech. Roboty sortujące zostaną wprowadzone w Polsce, Francji i Wielkiej Brytanii jeszcze w tym roku.

Szkolenie z nowych aplikacji

Ponieważ nowe technologie są również wdrażane w innych krajach i lokalizacjach, Amazon twierdzi, że zapewni szkolenie dla wszystkich pracowników, jeśli te innowacje będą musiały zostać wdrożone.

„Ściśle współpracujemy z naukowcami i specjalistami ds. Zdrowia i bezpieczeństwa, przeprowadzając codziennie tysiące inspekcji bezpieczeństwa w naszych budynkach i wprowadzając setki zmian w oparciu o opinie pracowników. Po wprowadzeniu nowych technologii i szkoleniu zespołu, ciągłe informacje zwrotne pomagają nam doskonalić się i doskonalić. Take wiodąca rola w opracowywaniu odpowiedniej technologii. Dla Ciebie ”, wyjaśnia Stefano La Rovere, szef działu zaawansowanych technologii w Amazon Europe, który kieruje naukowcami i inżynierami laboratoryjnymi.

READ  425 lat temu powstała Biblioteka Gdańska

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x