Redakcja Tygodnika Powszechnego przenosi się do nowej siedziby

Siedziba Tygodnika Powszechnego, po 76 latach pobytu w rezydencji przy ul. Wiślnej 12, przeniosła się do biura w budynku przy ul. Dworska 1C, w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego w Krakowie. Zdjęcie Shutterstock

Tygodnik Powszechny S. z oo, wydawca Tygodnik Powszechny wynajął biuro w budynku przy ul. Dworskiej 1C w Krakowie.

  • Siedziba magazynu po 76 latach przebywania w rezydencji Mudżahedinów. Wiślnej 12, przeniosła się do biura w budynku przy ul. Dworska 1C, w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego w Krakowie.
  • Alexander Cardio, Prezes Tygodnika Powszechnego: Bardzo się cieszymy, że w niespełna cztery miesiące po otrzymaniu wypowiedzenia umowy najmu naszej historycznej siedziby udało nam się znaleźć tak wspaniałe miejsce i sfinalizować umowę najmu.

Nowa siedziba przy ulicy Dworskiej to nowoczesna i komfortowa przestrzeń dla naszego zespołu. Świetną cechą tej lokalizacji jest obwód Narodowego Centrum Nauki i instytucji kulturalnych, w tym Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Mangga oraz Krakowskiego Biura Festiwalowego – mówi. Alexander Cardio, Prezes Fundacji Tygodnika Powszechnego.

Głównym założeniem przy poszukiwaniu nowego biura dla Tygodnika Powszechnego była przestronna i odpowiednio wyposażona przestrzeń biurowa, zlokalizowana w centralnej części miasta, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej.

Ze względu na charakter i misję magazynu ważne były atrakcyjne warunki wynajmu. Siedziba znajduje się przy ul. Dworska 1C na Dębnikach w Krakowie, w pobliżu Centrum Kongresowego ICE Kraków, to miejskie targi kulturalne, w pełni spełniające oczekiwania klientów – komentarze Agnieszka Majka-Pietruszka, Senior Adviser w JLL Kraków.

Najciekawsze biura i budynki biurowe, przestrzenie coworkingowe i biura serwisowane na sprzedaż lub wynajem. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tygodnik Powszechny, zajmujący się problematyką społeczno-kulturalną, istnieje na rynku od 1945 roku.

Skierowanie sesji:

Architekci i projektanci w nowym europejskim projekcie Bauhaus • Nieśmiertelny Bauhaus w nowej roli

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x