Redakcja Tygodnika Powszechnego przenosi się do nowej siedziby

Redakcja Tygodnika Powszechnego przenosi się do nowej siedziby

Siedziba Tygodnika Powszechnego, po 76 latach pobytu w rezydencji przy ul. Wiślnej 12, przeniosła się do biura w budynku przy ul. Dworska 1C, w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego w Krakowie. Zdjęcie Shutterstock

Tygodnik Powszechny S. z oo, wydawca Tygodnik Powszechny wynajął biuro w budynku przy ul. Dworskiej 1C w Krakowie.

  • Siedziba magazynu po 76 latach przebywania w rezydencji Mudżahedinów. Wiślnej 12, przeniosła się do biura w budynku przy ul. Dworska 1C, w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego w Krakowie.
  • Alexander Cardio, Prezes Tygodnika Powszechnego: Bardzo się cieszymy, że w niespełna cztery miesiące po otrzymaniu wypowiedzenia umowy najmu naszej historycznej siedziby udało nam się znaleźć tak wspaniałe miejsce i sfinalizować umowę najmu.

Nowa siedziba przy ulicy Dworskiej to nowoczesna i komfortowa przestrzeń dla naszego zespołu. Świetną cechą tej lokalizacji jest obwód Narodowego Centrum Nauki i instytucji kulturalnych, w tym Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Mangga oraz Krakowskiego Biura Festiwalowego – mówi. Alexander Cardio, Prezes Fundacji Tygodnika Powszechnego.

Głównym założeniem przy poszukiwaniu nowego biura dla Tygodnika Powszechnego była przestronna i odpowiednio wyposażona przestrzeń biurowa, zlokalizowana w centralnej części miasta, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej.

Ze względu na charakter i misję magazynu ważne były atrakcyjne warunki wynajmu. Siedziba znajduje się przy ul. Dworska 1C na Dębnikach w Krakowie, w pobliżu Centrum Kongresowego ICE Kraków, to miejskie targi kulturalne, w pełni spełniające oczekiwania klientów – komentarze Agnieszka Majka-Pietruszka, Senior Adviser w JLL Kraków.

Najciekawsze biura i budynki biurowe, przestrzenie coworkingowe i biura serwisowane na sprzedaż lub wynajem. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tygodnik Powszechny, zajmujący się problematyką społeczno-kulturalną, istnieje na rynku od 1945 roku.

Skierowanie sesji:

Architekci i projektanci w nowym europejskim projekcie Bauhaus • Nieśmiertelny Bauhaus w nowej roli

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com