Przed pociągiem pobiegła 17-letnia Kornelia. Czy tragedia wydarzyła się poprzez naukę na odległość? Szokujące wyniki

Przed pociągiem pobiegła 17-letnia Kornelia.  Czy tragedia wydarzyła się poprzez naukę na odległość?  Szokujące wyniki

Autor: BO / SUPER EXPRESS
17-letnia Kornelia pobiegła przed pociąg w Czarnej [ZDJĘCIA]


We wtorek 25 maja w miejscowości Czarna w powiecie D حية bicki doszło do tragedii na Podkarpaciu. 17-letnia Kornelia biegła pod pociągiem Warszawa-Przemyśl na węźle kolejowym. Mimo że kierowca hałasował, nie uciekła … dlaczego 17-latka zdecydowała się popełnić samobójstwo? Może każdy zadaje to pytanie, niestety Cornelia już nie odpowie. Nasze nieoficjalne wyniki sugerują, że mogła się do tego przyczynić izolacja, która powinna męczyć nastolatka.

czarny. Przed pociągiem pobiegła 17-letnia Kornelia

To był kolejny pechowy dzień na Podkarbasi. Dzień wcześniej 17-letnia Isabella popełniła samobójstwo, gdy została potrącona przez pociąg w Zaporo. Natomiast w miejscowości Czarna we wtorek 25 maja pod pociągiem przebiegła 17-letnia Kornelia. Kiedy nastolatka włamuje się na przejazd kolejowy, kierowca spuszcza ją z torów. Niestety … Kornelia nie uciekła, spojrzała na kierowcę i czekała na śmierć.

Czytaj także: Zaborów. Krewni żegnają 17-letnią Izę. Czy nie chcesz już dłużej żyć w nieszczęśliwej miłości? [WIDEO, ZDJĘCIA]

Informacje o artykule poniżej galerii zdjęć. Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii:


– Do wypadku pociągu doszło 25 maja w okolicy godz. 10.25 na skrzyżowaniu w Czarnej. Nastąpił nokaut 17-letniej dziewczynki, która włamała się do pociągu jadącego z Przemyśla-Warszawy. W wyniku tego potrącenia poszkodowany zmarł. Wszystko wskazuje na to, że doszło do samobójstwa. – informuje prokurator Jacek ak z Prokuratury w Dębicy w rozmowie z „Super Expressem”.

17-latka rzuciła się pod pociąg w Kazarnej. Czy powoduje izolację?

Jak mogliśmy to ustalić nieformalnie, możliwe, że 17-latek nie poradził sobie z izolacją spowodowaną pandemią koronawirusa, a także z uczeniem się na odległość. Dziewczyna musiała powiedzieć o tym swoim przyjaciołom. Czy to był prawdziwy powód, dla którego zdecydowała się popełnić samobójstwo, biegając pod pociągiem ekspresowym? Niestety Cornelia nie odpowie na to pytanie.

READ  Mobilne Centrum Kultury 2021 - Oswa

13-letnia kobieta popełnia samobójstwo w Baikos. Czy będzie więcej takich sytuacji?

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com