Pokaz mody Tomash Osoulinsky Electrolux „Umyj, wysusz, noś dłużej”

Pokaz mody Tomash Osoulinsky Electrolux „Umyj, wysusz, noś dłużej”

Tematem tegorocznej kampanii „Myj, susz, noś dłużej” jest letnia rewitalizacja – Strefa Electrolux. To przestrzeń pop-up zlokalizowana na plaży w Gdańsku Brzeźnie, której część będzie funkcjonować jako cyrkularny butik we współpracy z Inicjatywą Darowizny Odzieżowej. Przestrzeń otworzy wyjątkowe wydarzenie – cykliczny pokaz mody Tomasza Ossolińskiego, który po raz kolejny wspiera markę Electrolux w jej proekologicznych działaniach.

Cała kolekcja została wykonana z tkanin z poprzednich kolekcji projektanta z 20 lat wybiegów i spektakli, do których tworzył kostiumy. Wydarzenie odbędzie się 23 lipca.

Kampania „Wash, Dry, Wear Longer”, którą uruchomiliśmy w 2020 roku, ma na celu przeciwstawienie się trendom „fast fashion”. Nie opowiadamy się za radykalną rewolucją stylu życia. Zachęcamy do nowych nawyków dbania o odzież, które w dłuższej perspektywie zbudują świadomość tego, jak traktowanie odzieży z szacunkiem przekłada się na środowisko – mówi Natalia Kostera, Brand Manager Electrolux.

Electrolux promuje modę cyrkularną

Promocja dzielnicy obejmuje działania cyfrowe i miejskie, które mają ruszyć 15 lipca.

Aktywność regionu wspiera kampania pod hasłem „Znajdź sposób, aby zadbać o planetę i zachowywać się inaczej”. Kampania ma rozpocząć się 15 lipca. Znajdą się na nim działania digitalowe, w tym wideo z udziałem Tomasza Ossolińskiego zapraszające na swój ringowy pokaz mody i Dzielnica Electrolux, spoty audio (Youtube i Radio Internetowe), działania w mediach społecznościowych, współpraca z influencerami biorącymi udział w działaniach prośrodowiskowych, m.in. a także niestandardowe oświetlenie i ekrany LED zlokalizowane w Trójmieście.

Cut The Mustard odpowiada za strategię kampanii, kreację i produkcję oraz działania public relations w przestrzeni media relations. Dom mediowy Zenith jest zainteresowany kupnem mediów. Organizację terenu powierzono Agencji Eventowej Oina.

READ  Zapotrzebowanie na nauczanie w kształceniu nauczycieli - badanie OPI PIB na zlecenie MEiN - Ministerstwo Edukacji i Nauki

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com