Pierwsze dwa tygodnie września z nauką na odległość lub blended learning? Minister Zdrowia ujawnia

Pierwsze dwa tygodnie września z nauką na odległość lub blended learning?  Minister Zdrowia ujawnia

Powrót do szkoły we wrześniu może odbyć się w sposób hybrydowy, a nawet zdalnie, jeśli rząd uzna, że ​​sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest niestabilna – przyznał na konferencji w piątek minister zdrowia Adam Nidzelsky. Jak powiedział, studenci zagraniczni mogą uczyć się w pierwszych dwóch tygodniach nowego roku szkolnego.

Żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. Stosunkowo często rozmawiamy o tym z Ministrem Edukacji Przemysław Czarnik – Minister Zdrowia potwierdził podczas piątkowej konferencji prasowej na PGE Narodowym Adam Nidzelski. Jak powiedział, sytuacja epidemiczna może się pogorszyć, więc władcy biorą pod uwagę różne scenariusze

Wśród badanych przez nas tak naprawdę istnieją dwie dominujące zmienne. Pierwszy to Powrót do szkoły W dość stabilnej sytuacji, jeśli nie ma wzrostu infekcji, ale jeśli nie patrzymy na sytuację optymistycznie od nas, to na stole jest pomysł Daj sobie pierwsze dwa tygodnie września na nauczanie hybrydowe – Przyznał szefa Ministerstwa Zdrowia. Możliwe byłoby również oferowanie nauczania na odległość zamiast nauczania mieszanego, chociaż jest to mniej prawdopodobna opcja.

Zobacz też

Przemysław Czarnik

Minister Edukacji wierzy w powrót do szkoły w pełnym wymiarze godzin

Choć rząd rozważa różne scenariusze, Przemysław Ksarnik na każdym kroku zapewnia, że ​​w tej chwili powrót do szkoły w sytuacji mieszkaniowej nie jest zagrożony i taki scenariusz przygotowuje jego ministerstwo. – Na razie nic nie wskazuje na zagrożenie, ale oczywiście mamy w szufladach plany na wypadek, gdyby nadeszła czwarta fala, a to jest naprawdę niebezpieczne – powiedział w czwartek na antenie Polskiego Radia. – W tej chwili jesteśmy pełni optymizmu i przygotowujemy się do pełnego powrotu do szkoły – dodał.

RadioZET.pl

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com