OnePlus rozważa wejście na rynek portfela kryptowalut za pośrednictwem BeInCrypto Polska

© Reutera. OnePlus rozważa wejście na rynek portfela kryptowalut

Chiński producent elektroniki użytkowej OnePlus wysłał pięcio- lub dziesięciominutową ankietę, aby dowiedzieć się, co robią jego użytkownicy w przestrzeni blockchain. Firma może wejść w przestrzeń kryptowalut, aby uczestniczyć w tym popularnym rynku.

Po dziewięciu latach w branży smartfonów OnePlus wydaje się poszerzać swoją ofertę. Następnym pomysłem, który możesz rozważyć, jest stworzenie portfela kryptowalut.

OnePlus bada zainteresowania swoich użytkowników

W ankiecie poproszono użytkowników o wskazanie swojego wieku, zainteresowania kryptowalutą i bieżącego korzystania z innych platform.

Firma chciała wiedzieć, jak dobrze jej użytkownicy są zaznajomieni z przestrzenią kryptowalut. Pytania dotyczą zarówno wiedzy o portfelach kryptowalut, jak i kupowania tokenów nie wymienialnych (NFT).

Tworzenie portfela może być jedną z inicjatyw OnePlus. Ankieta nie określiła szczegółów, ale może doprowadzić zespół programistów firmy do zidentyfikowania tych i innych obszarów, które powinny znaleźć się w przestrzeni kryptograficznej.

Inne inicjatywy dotyczące portfela kryptowalut

Postęp pojawia się tuż po ogłoszeniu przez Samsunga, że ​​właściciele swoich urządzeń Galaxy mogą teraz zarządzać i handlować swoimi kryptowalutami z portfeli innych firm. Celem aktualizacji jest zapewnienie użytkownikom większego dostępu do transakcji blockchain.

Zostanie to osiągnięte poprzez importowanie zasobów cyfrowych przechowywanych w wybranych zimnych portfelach do Samsung Blockchain Wallet.

Jak wcześniej informowaliśmy, Brave jest gotowy do opracowania nowych usług, aby wypełnić lukę między swoimi użytkownikami a rynkiem kryptowalut i zdecentralizowanych finansów (DeFi). Zdradził również plany uruchomienia nowego portfolio.

Portfel Brave powinien mieć prostszy interfejs użytkownika i być dostępny zarówno na platformach mobilnych, jak i stacjonarnych. Użytkownicy otrzymają opcje zakupu różnych kryptowalut bezpośrednio przez portfel. Opcje płatności będą obejmować waluty fiducjarne za pośrednictwem kart debetowych, kont bankowych i portfeli smartfonów.

BeInCrypto Polska – OnePlus rozważa wejście na rynek portfela kryptowalut

READ  Strategia: Amazon posiada własne laboratorium innowacji w logistyce

Kontynuuj czytanie na BeInCrypto

rezerwacja: Fuzja mediów Przypominam, że dane na tej stronie niekoniecznie są aktualne lub dokładne. Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty futures) i ceny forex nie są dostarczane przez giełdy, ale przez animatorów rynku, dlatego ceny mogą nie być dokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, co oznacza, że ​​ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych . Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty biznesowe, które możesz ponieść w wyniku korzystania z tych danych.

Fuzja mediów ani żadna osoba związana z Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach, w tym oświadczeniach, wycenach, wykresach i sygnałach kupna/sprzedaży zawartych na tej stronie. Proszę być w pełni świadomym ryzyka i kosztów związanych z handlem na rynkach finansowych, jest to jedna z najbardziej ryzykownych form inwestycji.

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

All Rights Reserved

Read also x