OnePlus rozważa wejście na rynek portfela kryptowalut za pośrednictwem BeInCrypto Polska

OnePlus rozważa wejście na rynek portfela kryptowalut za pośrednictwem BeInCrypto Polska
© Reutera. OnePlus rozważa wejście na rynek portfela kryptowalut

Chiński producent elektroniki użytkowej OnePlus wysłał pięcio- lub dziesięciominutową ankietę, aby dowiedzieć się, co robią jego użytkownicy w przestrzeni blockchain. Firma może wejść w przestrzeń kryptowalut, aby uczestniczyć w tym popularnym rynku.

Po dziewięciu latach w branży smartfonów OnePlus wydaje się poszerzać swoją ofertę. Następnym pomysłem, który możesz rozważyć, jest stworzenie portfela kryptowalut.

OnePlus bada zainteresowania swoich użytkowników

W ankiecie poproszono użytkowników o wskazanie swojego wieku, zainteresowania kryptowalutą i bieżącego korzystania z innych platform.

Firma chciała wiedzieć, jak dobrze jej użytkownicy są zaznajomieni z przestrzenią kryptowalut. Pytania dotyczą zarówno wiedzy o portfelach kryptowalut, jak i kupowania tokenów nie wymienialnych (NFT).

Tworzenie portfela może być jedną z inicjatyw OnePlus. Ankieta nie określiła szczegółów, ale może doprowadzić zespół programistów firmy do zidentyfikowania tych i innych obszarów, które powinny znaleźć się w przestrzeni kryptograficznej.

Inne inicjatywy dotyczące portfela kryptowalut

Postęp pojawia się tuż po ogłoszeniu przez Samsunga, że ​​właściciele swoich urządzeń Galaxy mogą teraz zarządzać i handlować swoimi kryptowalutami z portfeli innych firm. Celem aktualizacji jest zapewnienie użytkownikom większego dostępu do transakcji blockchain.

Zostanie to osiągnięte poprzez importowanie zasobów cyfrowych przechowywanych w wybranych zimnych portfelach do Samsung Blockchain Wallet.

Jak wcześniej informowaliśmy, Brave jest gotowy do opracowania nowych usług, aby wypełnić lukę między swoimi użytkownikami a rynkiem kryptowalut i zdecentralizowanych finansów (DeFi). Zdradził również plany uruchomienia nowego portfolio.

Portfel Brave powinien mieć prostszy interfejs użytkownika i być dostępny zarówno na platformach mobilnych, jak i stacjonarnych. Użytkownicy otrzymają opcje zakupu różnych kryptowalut bezpośrednio przez portfel. Opcje płatności będą obejmować waluty fiducjarne za pośrednictwem kart debetowych, kont bankowych i portfeli smartfonów.

BeInCrypto Polska – OnePlus rozważa wejście na rynek portfela kryptowalut

READ  Poznań. Teatralny początek tygodnia w Vinyavsky Park. Festiwal Malta Jar

Kontynuuj czytanie na BeInCrypto

rezerwacja: Fuzja mediów Przypominam, że dane na tej stronie niekoniecznie są aktualne lub dokładne. Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty futures) i ceny forex nie są dostarczane przez giełdy, ale przez animatorów rynku, dlatego ceny mogą nie być dokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, co oznacza, że ​​ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych . Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty biznesowe, które możesz ponieść w wyniku korzystania z tych danych.

Fuzja mediów ani żadna osoba związana z Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach, w tym oświadczeniach, wycenach, wykresach i sygnałach kupna/sprzedaży zawartych na tej stronie. Proszę być w pełni świadomym ryzyka i kosztów związanych z handlem na rynkach finansowych, jest to jedna z najbardziej ryzykownych form inwestycji.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com