Nowa przestrzeń w Atrium Plejada. Strefa Selfie (i nie tylko) czeka na wszystkich fanów Instagrama

Nowa przestrzeń w Atrium Plejada.  Strefa Selfie (i nie tylko) czeka na wszystkich fanów Instagrama

Nie masz Instagrama? Nie zamieszczaj zdjęć na Facebooku? Jak to jest możliwe? Choć do niedawna z tych wypowiedzi korzystali tylko młodzi ludzie, większość internautów nie wyobraża sobie dzisiaj dnia bez mediów społecznościowych. Popularne aplikacje, które sumiennie jedzą czas, stały się chlebem dnia. Każdy aktywny właściciel profilu dba o to, aby zamieszczane tam treści były zgodne z trendami i spełniały wypracowane przez innych standardy jakości.

potrzeb naszych czasów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Instagrama i Facebooka, w Centrum Handlowym Atrium Plejada powstała specjalna strefa. To raj dla wszystkich miłośników kolorowych i stylizowanych obrazów. Teraz wizyta w galerii może uatrakcyjnić jedną sesję, a nie jedną! Każdy doświadczony użytkownik wie, jak ważny w profilu jest przemyślany feed. Jest to kompozycja i układ obrazów, które mają określony motyw przewodni, taki jak kolor. Influencerzy (i nie tylko) muszą włożyć dużo cierpliwości i siły w tworzenie swojego profilu. To nie takie proste… z pomocą przychodzi nowa przestrzeń.

Co to jest ukrywanie #Instaroom?

Potencjał tego miejsca można odkryć dopiero po przekroczeniu progu tego miejsca. Neutralna biel, szachownica, kolorowe kwiaty, różowe więzienie, niebieski basen, anielskie apartamenty, pokój z łóżkiem – to tylko niektóre z pejzaży. Do dyspozycji użytkowników – również profesjonalne oświetlenie, które pomaga ukryć niedoskonałości skóry lub podkreślić to, co jest potrzebne. Jest już dużo miejsca. Na pewno możesz zrobić serię niesamowitych selfie, a także inne zaplanowane sesje.

Dostępne dla wszystkich

W wolnym czasie warto wybrać się na Plejady. Przestrzeń działa dopiero od 8 czerwca. Możesz więc być jednym z pierwszych użytkowników mediów społecznościowych, którzy otrzymują unikalne zdjęcia oznaczone odpowiednimi tagami. Oczywiście korzystanie z Instaroom jest bezpłatne. Pomieszczenie jest monitorowane, a system sanitarny w całym centrum nadal działa.

READ  Idealne meble ogrodowe

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com