Naucz się nowego języka z aplikacją Babbel Language Learning

22 maja 2021 r
Dwie minuty czytania

Ujawnienie: Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług, które są dla nas przyjemne i przydatne. Kupując go, przedsiębiorca może otrzymać niewielką część przychodów ze sprzedaży od naszych partnerów biznesowych.

Zalet jest wiele Nauczyć się nowego języka Od umiejętności mówienia i rozumienia całej nowej grupy ludzi. Nauka nowych języków poprawia krytyczne myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów, a także może pomóc Ci być bardziej produktywnym. To sprawia, że ​​nauka języków obcych jest cenna dla wszystkich przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy chcą sprzedawać i wchodzić w interakcje za granicą.

Jeśli chodzi o przyjęcie nowego języka, istnieje niewiele zasobów, które są lepsze niż Nauka języków Babbel Teraz dostępne przez ograniczony czas w najlepszej dotychczas cenie: 179 USD (zwykłe 499 USD) za dożywotnią subskrypcję dla każdego języka w bibliotece.

Babbel ma ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie, którzy pomogli mu uzyskać 4,5-gwiazdkową ocenę w Google Play Store i 4,6-gwiazdkową ocenę w App Store. Babbel opisuje Next Web jako „jedną z mocnych stron nauki języka online”. Szybka firma nazywa to „[the] Najbardziej innowacyjna firma w dziedzinie edukacji. “

Babbel jest rozwijany przez ponad 100 wykwalifikowanych lingwistów, Babbel skupia się na praktycznych tematach w ciągu 10-15 minut lekcji już po miesiącu, będziesz mógł rozmawiać na praktyczne tematy, takie jak transport, jedzenie, zakupy, trendy i nie tylko. Technologia rozpoznawania mowy pomaga aktualizować wymowę, a spersonalizowane sesje powtórek ułatwiają naukę, aby zapewnić zrównoważony rozwój. Możesz zobaczyć, kiedy i gdzie chcesz, a postępy są synchronizowane na wszystkich Twoich urządzeniach. Ta oferta zapewnia również dożywotni dostęp do oprogramowania.

Babbel oferuje programy w języku hiszpańskim, niemieckim, włoskim, francuskim, portugalskim, szwedzkim, tureckim, holenderskim, polskim, indonezyjskim, norweskim, duńskim, rosyjskim i angielskim.

READ  Rosjanie naruszyli przestrzeń powietrzną nad Bornholmem. Duńczycy zareagowali natychmiast

Czy jesteś gotowy, aby nauczyć się nowego języka? Skorzystaj z tej oferty przez ograniczony czas. Teraz możesz uzyskać dożywotnią subskrypcję Nauka języków Babbel 64% zniżki za jedyne 179 USD.

Ceny mogą ulec zmianie.

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x