Najpiękniejszy polski nadmorski bar już otwarty! Strefa Letnia TOUS powstała w Sopocie – swoją estetyką nawiązuje do najnowszej kolekcji marki

Najpiękniejszy polski nadmorski bar już otwarty!  Strefa Letnia TOUS powstała w Sopocie – swoją estetyką nawiązuje do najnowszej kolekcji marki

Czy magię lśniącej w słońcu powierzchni oceanu można ukraść i zapieczętować klejnotami? Projektanci marki TOUS zrobili to w mistrzowskim stylu – kolekcja Ocean to piękno i kruchość natury w szlachetnej oprawie.

CAŁKOWITY OCEAN

Organiczne perły w kształcie, naturalne kamienie, matowe szkło i kultowy miś w wersji inspirowanej koralem – dzięki najnowszej kolekcji TOUS możemy spędzić z nami lato na zawsze. Jest najpiękniejsza.

TOUS Ocean przywodzi na myśl „skarby” złapane w rybacką sieć, mieniące się w płynących pod morzem odcieniach kolorów: turkusu, koralu, butelkowej zieleni i granatu.

Dzielnica Letnia TOUS w Białym Marlinie w Sopocie

Inspiracja wizualna w kolekcji stała się punktem wyjścia do stworzenia wyjątkowej przestrzeni nad morzem, będącej przedłużeniem oceanicznej estetyki. Tak powstało Strefa Letnia TOUS, zlokalizowana w White Marlin Beach Bar, W najsłynniejszym mieście na polskim wybrzeżu: Sopocie. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń, która sprawdzi się przez całe wakacje! Co tam znajdziesz?

Piękne kompozycje wypełnione kolorowymi tropikalnymi kwiatami i liśćmi, urokliwe hamaki, cudowny widok na morze i kultowy motyw misia, który przenika całą przestrzeń:

Beach bar TOUS to oficjalnie najgorętszy Instagram spot w całym Trójmieście

Oficjalne otwarcie TOUS District odbyło się w piątek wieczorem w White Marlin. Nie baliśmy się deszczowej aureoli – grupę Oceana w końcu wypełniły słoneczne wakacje i amulety, które wkrótce goniły ciemne chmury zbierające się na sopockiej plaży. Muzyka na żywo, świetne koktajle i świetne jedzenie towarzyszyły nam w świątecznym wydaniu przygotowanym specjalnie na tę okazję przez kucharzy Białego Marlina. Tego wieczoru rozmawialiśmy o najnowszych kolekcjach biżuterii i planach wakacyjnych z gwiazdami, które świętowały z nami otwarcie letniego regionu TOUS: Agnieszka Dygant, Natalia Klimas, Maja Sablewska, Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi, Ida Nowakowska, Klaudia Halejcio, Basia Pasek, Katarzyna Glinka.

Poranek po bardzo aktywnym wieczorze był energiczny, ale bardzo interesujący. Odbyło się w TOUS Beach Bar w White Marlin Trening jogi na plaży – To zapowiedź cyklu Letnich Spotkań na Matach przygotowanych przez markę TOUS we współpracy z projektem SelfLove pod patronatem marki Bizuu.

READ  Naucz się muzyki zamiast broni - Afrykańska Szkoła Muzyczna

Ale to nie wszystko, region TOUS x White Marlin czeka na Ciebie ze swoimi niespodziankami przez wszystkie wakacje – do zobaczenia w Sopocie!

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com