Moda, muzyka i gry – jak NFT buduje metaverse

Moda, muzyka i gry – jak NFT buduje metaverse

Świat sztuki może być miejscem, w którym rozpoczęły się nieprzekazywalne tokeny (NFT), ale nie jest to jedyna branża, która na tym zarabia. Christie’s Art + Tech Summit obejmował panel dotyczący gier, mody i muzyki. Prelegenci ujawnili, gdzie te branże wykorzystują tę technologię.

W sesji uczestniczyły Alisa Olbekova i Paula Selo, dyrektor kreatywna i współzałożycielka Auroboros. Amber Jae Slooten, współzałożyciel i dyrektor kreatywny The Fabrican; Lin Dai, współzałożyciel i dyrektor generalny OneOf, Jamie Lewis, dyrektor generalny i współzałożyciel Ioconic oraz John Linden, dyrektor generalny Mythical.

Demokratyzacja przemysłu poprzez metaversum NFT

Głównym tematem komitetu była zdolność firm NFT do demokratyzacji swoich branż.

Jeśli chodzi o gry, chociaż jest to już popularna przestrzeń do łączenia się z kryptowalutą, John Linden wyjaśnia, że ​​większość graczy nie pochodzi z tej społeczności.

Tak naprawdę chodzi o przeniesienie tych aktywów i możliwość sprzedaży oraz o to, co chcemy przekazać społeczności. Myślę, że jeśli posuniemy się za daleko w kierunku całej masy gier opartych na technologii blockchain, skończymy z bardzo małą publicznością w konkretnym miejscu. Nie będziemy w stanie dotrzeć do kolejnych 100 milionów konsumentów, tak jak w przypadku muzyki, gier czy mody.
– On tłumaczy.

Lin Dai zwraca jednak uwagę, że jest to możliwe tylko wtedy, gdy sieć jest naprawdę przystępna cenowo.

Chodzi mi o to, że istnieje bariera wejścia. W dzisiejszej demokratyzacji trzeba najpierw mieć coś do odwrócenia, żeby uczestniczyć. Koszty transakcji Ethereum powinny spaść znacznie niżej. Nie sądzimy więc, że można mówić o demokratyzacji, gdy wydobycie NFT kosztuje 150 USD.
– On tłumaczy.

Dla tych, którzy interesują się stylem gry, NFT zapewnia możliwość uzyskania dostępu do luksusowych marek w przestrzeni cyfrowej.

Jesteśmy bardzo podekscytowani myślą o przyszłości. Zwłaszcza jeśli chodzi o luksus, gdzie może być bardziej doświadczony i atrakcyjniejszy dla każdego.
– Rozmowa Alisy Olbekovej i Pauli Selo.

W stronę cyfrowych światów przyszłości

W przeciwieństwie do sztuki, gdzie wiele produktów NFT istnieje zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej, wiele z tych produktów związanych z modą, muzyką i grami jest Po prostu istnieje w metawersum.

READ  Różnice w dochodach przyczyniają się do przedwczesnej śmierci

Twórczość Amber Jae Slootena jest całkowicie cyfrowa, jako marka modowa działająca wyłącznie w formie cyfrowej.

Tworzymy ubrania zawsze cyfrowe, nigdy fizyczne.

– On tłumaczy.

Nasza tożsamość online staje się coraz bardziej z każdym dniem. Logiczną decyzją było zastanowienie się, jak moda przechodzi w tę przestrzeń, jak moda przechodzi w tę cyfrową tożsamość i jak tworzymy wokół nas przestrzeń, którą zabieramy ze sobą w metawers.
– On mówi.

Idea metafor jest związana z Świat online. Tutaj ludzie wchodzą w interakcje i uczestniczą równolegle z „rzeczywistym światem”.

Metaversum jest już bardzo widoczne w grach wieloosobowych. Właśnie zaczął rozprzestrzeniać się na inne części ludzkiego życia.

Dla marek oznacza to ugrzęźnięcie lub pozostanie w tyle, gdy pojawiają się te nowe światy

W końcu chodzi o kreowanie długowieczności i wiesz, że te nowe technologie dostosowują ten pomysł. Dlatego mogą stale powiększać swoją bazę fanów, stosując zupełnie inne metody i stale tworząc nowe kombinacje korzystania z technologii.
– To jest Jimmy Lewis.

Jednak jest to wciąż wczesny etap, a firmy takie jak paneliści są w czołówce nowych innowacji.

Myślę, że nie wiemy jeszcze nic o możliwościach tego rodzaju technologii.
– To jest Sloten.

BeInCrypto PolskaModa, muzyka i gry – jak NFT buduje metaverse

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com