Euro 2020: co robić, gdy partner ogląda mecze?

Euro 2020: co robić, gdy partner ogląda mecze?

Mieć przestrzeń w związku

Termin Euro 2020 może rozwścieczyć kobiety, których partnerzy oglądają każdy mecz. Jak przetrwać i być zdrowym psychicznie? Okazuje się, że opłaca się postawić na siebie i dać facetowi przestrzeń do świętowania święta wszystkich fanów piłki nożnej.

Przede wszystkim pomaga mieć własną przestrzeń w związku. Nie bój się chodzić do kina, restauracji lub po prostu spędzać czas dla siebie np. w salonie kosmetycznym. W związkach, w których ten obszar jest pielęgnowany, partnerzy lepiej tolerują czas, kiedy któryś z nich przez pewien czas poświęca się określonej sprawie, np. meczom piłkarskim – tłumaczy psycholog Susanna Buterin.

Możemy też spędzić ten czas ze znajomymi, gdy dziewczyna wyjeżdża, lub w miarę możliwości wyjechać na krótkie wakacje.


Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła nas podczas meczu Polska-Słowacja.  W jakich okolicznościach go obserwowała?

Walcz o telewizor

Jeśli partner nie zamierza oglądać meczu w mieście, to na pewno podepnie domowy odbiornik. Może to być szczególnie bolesne, zwłaszcza jeśli w tym samym czasie nadawany jest Twój ulubiony serial, film lub program, a w domu jest tylko jeden telewizor. W wywiadzie dla Darii Bakasca psycholog Susanna Buterin trafnie wskazała, że ​​obecna technologia pozwala nam rejestrować to, co możemy przegapić, a większość produktów można oglądać online, na stronach takich jak Gracz.pl.

Dlatego odrobina cierpliwości może utrzymać nasz dobry nastrój i miłą atmosferę w domu.

Rozdzielenie obowiązków

Oczywiście w tym ważnym momencie życia kibica musimy wykazać się zrozumieniem, ale mężczyzna musi też odpowiedzialnie radzić sobie ze swoją nieobecnością w życiu rodzinnym. Zwłaszcza jeśli są dzieci. W tych przypadkach Plan jest konieczny i najlepiej go wspólnie stworzyć i omówić. Wtedy żadna ze stron nie poczuje się pominięta.

– Rzeczywiście, jeśli na 15 minut przed odlotem dowiemy się, że jeden z partnerów jedzie na mecz, może to być rozczarowujące. Dlatego warto zawczasu ustalić podział obowiązków, a nawet harmonogram, jeśli są też dzieci, które potrzebują opieki – tłumaczy psycholog.

READ  Rosjanie naruszyli przestrzeń powietrzną nad Bornholmem. Duńczycy zareagowali natychmiast

Spędźmy razem czas

Zuzanna Butryn podkreśla, że ​​warto przezwyciężyć siebie i podzielić się tymi emocjonalnymi chwilami z partnerem. Zwłaszcza, gdy na boisku pojawia się reprezentacja Polski. Następnie możesz zorganizować wspólne wsparcie i zaprosić kolegów z żonami lub partnerami.

Ten grupowy doping może być dobrą zabawą w dobrym towarzystwie i szansą na spotkanie przyjaciół partnera, który również poczuje, że jego pasje i zainteresowania są dla nas ważne.

Obejrzyj wideo: EURO2020 – Polacy nie przyjechali na Słowaków

>>> Zobacz także:

Na turystów narzekają mieszkańcy biur podróży. Kobieta woła i mówi, że nić tamponu jest zerwana.

Agata Młynarska opuściła szpital. “Odbiorę to, co choroba chce zabrać”

Monica Richardson z goryczą o zakończeniu związku. “Byłam złodziejką mojego męża, moją złą macochą, a jednocześnie moją partnerką w nałogu”

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta

exabeta.com