Claudia Halligesio zaproponowała dziecku pokój. „Wyjątkowa przestrzeń dla najważniejszego człowieka w moim życiu”

Klaudia Halejcio regularnie relacjonuje swoje życie na Instagramie. Nawet w zaawansowanej ciąży nie zwalnia. Niedawno nagrała relację z biegania z Mazur do Warszawy, aby zgłosić się do szpitala, myśląc, że rodzi. Alarm okazał się zły i przyszła mama mogła jeszcze przygotować się na narodziny córki. Teraz pokazała pokój dziecięcy, który sama urządziła.

Agata Colisa ma problemy z sercem. Wszystko za sprawą intensywnej pracy i kariery aktorki

Klaudia Halejcio popisała się dziecięcym pokojem z wieloma pastelowymi dodatkami

Córka Klaudii Halejcio będzie żyć jak mała księżniczka. Pokój dziewczynki wygląda jak z bajki. Przeważa kolor biały i dodatki w delikatnych kolorach. Na ścianach tapeta w delikatny bladoróżowy wzór. Za i nad łóżkiem znajduje się biały stiuk. W pokoju znajduje się białe łóżeczko oraz komoda z przewijakiem. To jest również Fotel Do karmienia bujaka w jasnoszarym odcieniu. Szarość i beż pojawia się również wśród amuletów, pościeli i kilku innych Dodatki. Są też dwa Lampy Łóżko – duża i mała podłoga, nad komodą. Obie są ozdobione różowymi kokardkami. Na jednej ze ścian zawieszony jest również owal Lustro. Pokój wygląda jak katalog. Gwiazdy zawsze pasjonowały się aranżacją wnętrz.

Wiesz, uwielbiam dekorować wnętrza, ale tutaj podjąłem prawdziwe wyzwanie! W końcu ma to być wyjątkowa przestrzeń dla najważniejszej osoby w moim życiu – napisała na Instagramie Klaudia Halejcio.

Iga z „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Iga czuje się urażona ekspertami, którzy połączyli ją z Carol?

Naszym zdaniem okazuje się całkiem nieźle. Do dostawy zostało niewiele dni. Claudia Halleggio przyznaje, że teraz odczuwa tylko niewygodne dolegliwości.

Miałam szczęście, że mogłam pięknie nosić całą ciążę. Dopiero na końcu czuję się słabo – powiedziałem fanom na InstaStories.

Z pewnością wkrótce odkryjemy szczęśliwe rozwiązanie.

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x