Budynek, w którym znajdują się roboty, rozszerza się o nową przestrzeń

Albuquerque, Nowy Meksyk, 10 czerwca 2021 r. (GLOBE NEWSWIRE) — Budowanie za pomocą robotów, firma zajmująca się robotyką i automatyzacją z Albuquerque, zmienia sposób, w jaki firmy wracają do pracy. Firma rozwinęła się, aby zautomatyzować frezowanie i stawki w wielu zawodach.

Podczas zamykania pandemii COVID firma skupiła się na tworzeniu robotów dezynfekujących, które są obecnie używane w całym kraju w szkołach, na lotniskach i w firmach. Popyt nadal rośnie, a firma potroiła swój zasięg i planuje podwoić liczbę pracowników do końca 2022 roku. Oczekuje się, że sprzedaż przekroczy 10 milionów dolarów w 2021 roku.

„To, co zrobiliśmy, to wymyślenie sposobu, aby ludzie bezpiecznie wrócili do życia przed pandemią” — wyjaśnił Matthew Ennis, dyrektor ds. strategii Build with Robots. „Nasz system pozwala ludziom ufać, gdziekolwiek chcą”.

Roboty dezynfekujące, znane jako Breezy One™, powitały ludzi w środę w nowym miejscu Build With Robots w osiedlu Glorieta Station w centrum Albuquerque. Roboty wykazały również zdolność do usunięcia 100 000 stóp kwadratowych w 45 minut.

Build With Robots otrzymał fundusze LEDA i JTIP z Departamentu Rozwoju Gospodarczego Nowego Meksyku, aby pomóc w sfinansowaniu ekspansji. Całość prac inżynieryjnych, sprzedażowych i marketingowych odbywa się w nowym biurze. Robot jest produkowany we współpracy z firmą Delta Electronics z Albuquerque.

„Dzięki wsparciu gubernatora Michelle Logan Grisham, stanowy Departament Rozwoju Gospodarczego współpracuje z Build With Robots i innymi innowacyjnymi firmami, które wybierają Nowy Meksyk do produkcji zaawansowanych technologii” – powiedziała sekretarz gabinetu Alicia J. Cloutzi. “Dzisiaj widzimy, że ta współpraca tworzy lepiej płatne miejsca pracy i więcej możliwości w stanie. Gratulujemy budowania z robotami, gdy przenosi się do nowej lokalizacji w Albuquerque.”

„W miarę dalszego rozwoju skoncentrujemy się na innych sektorach” – dodał Innes. „Jeśli roboty mogą wykonywać normalne i ryzykowne prace, to pracownicy przyszłości mogą skoncentrować się na rzeczach, które mogą robić tylko ludzie”.

READ  Najdłuższe trzęsienie ziemi na świecie trwało 32 lata - prawdopodobnie zabiło tysiące ludzi | Nauka

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do BuildWithRobots.com

Zapytania handlowe: 720-225-7970, [email protected]

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x