Agencja projektowa Jam Kolektyw wyremontowała stare mieszkanie

Historia mieszkania przy ul. Niepodległości w Warszawie

Nieruchomość zakupiona kilka lat temu wraz z wyposażeniem z lat 80-tych wymagała gruntownego remontu.

Projektanci z Jam Kolektyw zaproponowali inwestorowi dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest aktualizacja wnętrza mieszkania Zachowując poprzedni schemat ścian, a Drugi obejmuje kompleksową transformację I zmień projekt pomieszczeń.

Właściciel zdecydował się na generalny remont. W wyniku tej decyzji powstało wnętrze o znacznie lepszej przestrzeni. Jam Kolektyw w pełni wykorzystała swoje dotychczasowe doświadczenia projektując i wykonując wnętrza w mieszkaniach z rynku wtórnego i starych kamienicach, co zaowocowało imponującym efektem końcowym.

Warto podkreślić, że nie jest to pierwszy tego typu projekt wspierany przez GEBERIT. W ubiegłym miesiącu podobny remont został przeprowadzony w mieszkaniu w odzi.

Zwiększenie liczby miejsc pracy w mieszkaniach przy al. Niepodległości w Warszawie

Mieszkanie jest do wynajęcia, a celem tej transformacji jest zwiększenie komfortu przyszłych najemców. Właścicielowi zależało na wydobyciu potencjału przestrzeni i lepszym rozplanowaniu funkcjonalności pomieszczeń przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni użytkowej.

Dzięki przebudowie, w tym wyburzeniu i przeniesieniu części ścian działowych, wnętrze zmieniło się nie do poznania. Wcześniej były tu tylko dwa pokoje, natomiast pomiędzy proporcjami pokoi a układem okien mieszkanie miało znacznie większy potencjał aranżacyjny.

Przestrzeń kuchenna w odświeżonym mieszkaniu przy al. Niepodległości w Warszawie. obraz noża juli

Wynik prac remontowych Powstały trzy z dwóch pokoi. Do dyspozycji Gości jest wspólny salon z kuchnią, jadalnią i salonem, a także 2 pokoje. Dzięki tym zabiegom nieruchomość można wynająć na cele mieszkalne, a także na wygodne i przytulne biura czy przestrzeń coworkingową.

Kabina została utrzymana w jasnej, neutralnej kolorystyce, która sprzyja wyciszeniu. Dominuje biel ścianStale pojawiają się w dodatkach i meblach Odcienie brązu, beżu i oliwkowej zieleni. W mieszkaniu znajdują się tylko niezbędne i starannie dobrane elementy wyposażenia, dzięki czemu ta niewielka przestrzeń wydaje się bardziej przestronna. Projektantom się udało Konserwacja i renowacja starego parkietu dębowegoA w salonie hol i toaleta są dokończone mała podłoga.

Dodatkowy pokój w mieszkaniu Kuchnia w odświeżonym mieszkaniu na ul.  Niepodległości w Warszawie
READ  Premierzy Polski i Irlandii rozmawiali o przejęciu samolotu Ryanair na Białorusi

W wyniku remontu mieszkanie zyskało dodatkowy pokój. obraz noża juli

Kompleksowe poczęstunek do łazienki w mieszkaniu przy al. Niepodległości w Warszawie

Pomieszczeniem, które przeszło największą przemianę, jest łazienka. Teraz dominuje biel, szarość i czerń, a wszystko utrzymane jest w prostym stylu. Ze względu na niewielkie rozmiary projekt tego wnętrza nie należy do najłatwiejszych, ale posiada wszystkie niezbędne wyposażenie – stylową toaletę, dużą umywalkę i wygodny prysznic.

Umywalka stoi na prostej, ciemnoszarej komodzie o geometrycznym kształcie i stanowi mocny akcent w pomieszczeniu. To model KOŁO Nova Pro, który łączy w sobie wysoki poziom wzornictwa i funkcjonalności.

Umywalka KOŁO Nova Pro .seria

Wyremontowana łazienka wyposażona jest w umywalkę z serii KOŁO Nova Pro. obraz noża juli

Materiał, z którego wykonana jest dolna szafka podumywalkowa, jest odporny na wilgoćFront i korpus mebla pokryte są lakierem odpornym na promieniowanie UV. Wybierając meble do wnętrz wynajmowanych nieruchomości, które są intensywnie użytkowane, projektanci zwracają uwagę na ich trwałość oraz materiały, z których są wykonane.

Wiszące na ukrytej ramie Miska ustępowa również pochodzi z kolekcji Koło Nova Pro.. Jego rozmiar sprawia, że ​​idealnie nadaje się do małej łazienki. Mimo niewielkich rozmiarów nie traci swojej funkcjonalności i zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Miska ustępowa od Nova Pro

Łazienka wyposażona jest w małą miskę WC z serii Nova Pro. obraz noża juli

Misa wykonana jest w technologii Rimfree®, która dzięki zdjęciu kołnierza zapewnia absolutną higienę użytkowania. Prosty kształt muszli klozetowej współgra z połyskującą, lejącą się chromowaną płytą Geberit, dzięki czemu całość wygląda klasycznie i elegancko. Przycisk wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego Dwa zakresy przepływuWpływa to na dostarczanie wody używanej do płukania.

Pokój znajduje się Kabina prysznicowa z chromowanymi detalamiCałość dopełnia duże owalne lustro z cienką czarną ramą. Ze względu na małą kostkę w łazience pralkę porzucono i wstawiono do mebli wypoczynkowych. Zabieg ten pozwolił zaoszczędzić cenne miejsce w łazience i stworzyć wygodną przestrzeń dla pralni.

Źródło: GEBERIT
Projekt wnętrz: JAM KOLEKTYW
Zdjęcie: nóż Jula
Stylizacja: Anna Olga Szmilewska

Amada Nieblas

"Creador. Erudito del alcohol. Maven web exasperantemente humilde. Escritor malvado. Ninja de la televisión".

Related Posts

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Read also x